Gabinet medycyny estetycznej i stomatologii Łódź – MEDILUKS

Toksyna botulinowa - zmarszczki

Jeden z pierwszych zabiegów medycyny estetycznej, któremu się poddajemy. Wystarczy jeden zabieg dla uzyskania pożądanego efektu. Zaleca się powtarzanie go co 5-8 miesięcy. Podając toksynę botulinową można pozbyć się drobnych zmarszczek mimicznych twarzy, zrelaksować ciągnące, sztywne blizny, „otworzyć oko”, zlikwidować „kamienną brodę”. Zabieg nie wymaga szczególnego przygotowania ani rekonwalescencji, stanowi profilaktykę starzenia, zmniejsza ekspresję mimiczną twarzy i wygładza zmarszczki.

Toksyna botulinowa - bruksizm

Zabieg, który kochają pacjenci z bólami migrenowymi oraz bólami spowodowanymi napięciem w mięśniach żwaczach, znanym jako bruksizm. Jest to przeważnie nocne, ale również dzienne zgrzytanie zębami. Toksyna botulinowa pozwala zredukować napięcie w mięśniach oraz uwolnić pacjenta od częstych migren. Zabieg trwa zaledwie kilkanaście minut, a pozwala pozbyć się codziennego, uciążliwego problemu! Wykonuje się go średnio co 6-8 miesięcy.

Toksyna botulinowa - nadpotliwość

Toksyna botulinowa, to substancja niezwykle skuteczna i szybka w działaniu. Zabieg dedykowany jest pacjentom, którym towarzyszy nadmierna potliwość stóp, pach, dłoni czy nawet twarzy i głowy, nie tylko podczas wysiłku fizycznego, ale również w czasie wykonywania codziennych aktywności. Zabieg ten pozwala na zminimalizowanie problemu. Powtarza się go co 6-12 miesięcy. Nie jest on wskazany dla osób z zaburzeniami krzepnięcia krwi.