Gabinet medycyny estetycznej i stomatologii Łódź – MEDILUKS

RedTouch

Laser frakcyjny nieablacyjny o dł. fali 675 nm – jedyny taki na rynku, renomowanej firmy DEKA tylko kilka jest takich laserów w Polsce, w tym jeden w naszej klinice. Daje cudowny efekt tzw. wolumetrii od środka, „wycina” uszkodzone fragmenty włókien kolagenowych, regeneruje, naprawia i uelastycznia, przy okazji rozjaśnia skórę, ujędrnia i wygładza. Fantastyczne rozwiązanie dla tych, którzy boją się igieł i ingerencji w głębsze partie skóry, a także dla alergików, którzy nie mogą lub boja się użycia preparatów wolumetrycznych i stymulujących. Nie wymaga okresu rekonwalescencji. W serii 3-5 zabiegów.

LaserMe

Laser frakcyjny nieablacyjny, diodowy o dł.fali 1470 nm. Służy do delikatnej (bez okresu rekonwalescencji) przebudowy i regeneracji skóry. Energia dostarczana do skóry to 10-50mJ, daje piękny resurfacing skóry, można nim pracować na mniejszych i większych obszarach, na bliznach, rozstępach, rozszerzonych porach, zarówno na skórach cienkich i grubych. W serii 3-5 zabiegów.

Alma Harmony DyeVL

Laser diodowy, tzw. IPL, który skutecznie i bezpiecznie usuwa widoczne zmiany naczyniowe, powstające z wiekiem przebarwienia oraz pięknie odmładza skórę. Skóra w widoczny sposób rozjaśnia się i wygładza już po pierwszym zabiegu. Ze względu jednak na charakter i sposób rozmieszczenia zmian barwnikowych i rozszerzeń naczyniowych konieczne jest wykonanie od 5 do nawet 7-9 zabiegów. Okres rekonwalescencji jest krótki ok.2-3 dni, bardzo rzadko dłużej, najczęściej jest to zaczerwienienie i ucieplenie skóry oraz niewielki obrzęk.

Nd:Yag

Głowica o dł. fali 1064 nm służy do zamykania rozszerzeń naczyniowych, tzw.pajączków, teleangiektazji, naczyniaków płaskich, znamion rubinowych i innych zmian naczyniowych. Nie wymaga szczególnego przygotowania ani niema długiego okresu rekonwalescencji. Podobnie, jak w przypadku innych laserów, konieczne jest powtarzanie zabiegów kilkukrotnie aż do osiągnięcia pożądanego efektu.

Vivace - RF mikroigłowy

To urządzenie wykorzystujące falę radiową do podgrzania skóry. Poprzez nakłuwanie skóry podgrzanymi mikro igiełkami osiągamy efekt głębokiej przebudowy, regeneracji i odmłodzenia. Skóra staje się jedwabista, delikatna i gładka jak w pierwszych dniach życia dlatego o zabiegu tym mówi się „lifting bez skalpela”. Niektórzy pacjenci nazywają go Versace, by podkreślić jego wyjątkowość, elegancję i luksus. Wyjątkowy efekt, elegancki wygląd tuż po zabiegu i luksus w postaci braku widocznego procesu gojenia. Zabieg powtarzamy 3-krotnie, potem co pół roku zabieg przypominający. Świetnie ta technologia komponuje się z innymi zabiegami medycyny estetycznej w technikach łączonych.