Gabinet medycyny estetycznej i stomatologii Łódź – MEDILUKS

O nas

Jesteśmy dynamicznym i ambitnym zespołem ludzi, których połączyła wspólna pasja oraz chęć doskonalenia swoich umiejętności.

Roksana Zienowicz

właścicielka Kliniki,
specjalistka ds. mediów społecznościowych

Nasze oczko w głowie. Najmłodsza z zespołu, ale najwięcej wiedząca o pracy kliniki. Jest „klinicznym” kameleonem – zastąpi każdego ( no może z wyjątkiem lekarzy :-)), zorganizuje każdy event, załatwi każdą skomplikowaną sprawę. Na co dzień jest kreatorem naszej medialnej rzeczywistości – tworzy posty, nagrywa, śledzi, analizuje, informuje. Pilnuje nas, gdy natłok pracy zaburza nam pamięć. Poradzi sobie z każdym urządzeniem, w mgnieniu oka rozwiązuje techniczne problemy, buszuje w sieci szukając rozwiązań i odpowiedzi – to nasz łącznik z wirtualną rzeczywistością. No i oczywiście znacząco zaniża średnia wieku w klinice, a to czyni ją naszym osobistym, hiperskutecznym laserem. Prywatnie miłośniczka fotografii i autorka naszych najładniejszych zdjęć.

Nasze social media

Dr Sylwia Wenc

lekarz medycyny estetycznej,
dyrektor ds. medycznych,
stomatolog

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi oraz Wydziału Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Nieustająco w ruchu, pełna energii, entuzjazmu i pragnienia wiedzy. Stały rozwój zawodowy i osobisty to coś, co idealnie opisuje Panią doktor. Tyleż zwyczajna, co niezwykła, z ogromną pasją do nauczania, którą realizuje od ponad 12 lat.

Uczestniczka licznych konferencji, spotkań naukowych i kursów praktycznych, autorka kilku publikacji, ze szczególną atencją odnosi się do zabiegów regeneracyjnych. Czyta, analizuje i wyciąga wnioski. Wszystko dla bardziej efektywnej pracy, lepszej komunikacji z pacjentem i bardziej satysfakcjonujących efektów. Praktyk, specjalista, osoba pod wieloma względami wyjątkowa.

Poza pracą zawodową, która skradła jej serce i stała się pasją, czas wypełnia kolarską rywalizacją i uczestnictwem w licznych charytatywnych biegach. Czuje się szczęśliwa, bo dostała od życia niezwykły dar – robi to, co kocha najbardziej.

Nasze social media

Marta Kamińska

dyplomowana higienistka stomatologiczna,
asystentka lekarza

Świetna higienistka stomatologiczna z ogromnym doświadczeniem i charyzmą. Uwielbienie do wykonywanego zawodu widać, słychać i czuć od pierwszego zetknięcia z Panią Martą. Opiekuńcza, troskliwa i odpowiedzialna. Jest skarbnicą wiedzy i źródłem radości w naszej klinice. Nie ma takiego tematu, na który by nie porozmawiała, takiego zadania, którego by nie wykonała i takiej sprawy, której by nie załatwiła. Wszystko wydaje się banalnie proste, gdy Marta się za to weźmie. Jest niezwykle komunikatywna, wesoła i interaktywna. Rozładuje nawet największy stres przedzabiegowy – to źródło mocy dla naszych pacjentów. Dopilnuje zaleceń pozabiegowych, zaopiekuje się pacjentem po zabiegu, załatwi wszystkie formalności, poda kawę, pomocną dłoń i wesprze słowem. A wszystko to z niezwykłym wdziękiem.
Nasze social media

Adrianna Wojdowska

lek. medycyny estetycznej,
lek. stomatolog

Doktor Ada to chodząca encyklopedia i cudowna, ciepła osoba. Jest najmniej wylewna z całego zespołu, ale za to nie ma pytania, na które by nie znała odpowiedzi (oczywiście z dziedziny medycyny, szczególnie głowy i szyi). Każdy temat musi zgłębić, wgryźć się, przeanalizować dane, poukładać i zrozumieć. Trafiając w jej magiczne ręce macie pewność, że nic Wam nie grozi. Jeśli macie wątpliwości, na pewno wspólnie z Panią doktor uda się je rozwiać albo znaleźć terapię alternatywną. Dba w sposób szczególny o swoich pacjentów, obdarza ich atencją i opieką. Wszystko to robi z energią i zaangażowaniem. Prywatnie jest mamą trzech małych, cudownych chłopców.
Nasze social media