Gabinet medycyny estetycznej i stomatologii Łódź – MEDILUKS

Klaresca - Fotoodmładzanie

Kuracja fotodynamiczna, stosowana do leczenia trądziku pospolitego (zaskórnikowego) i różowatego, ale także do odmładzania. Po nałożeniu specjalistycznej maski fotokonwertującej – 10 minut relaksu pod lampą. Zabieg do zastosowania bezwzględnie w serii 5-6 zabiegów co 2-4 tygodnie w zależności od problemu i stanu skóry. Do zabiegu kwalifikuje lekarz po konsultacji i analizie stanu skóry.

Aquapeel H2O2- Oczyszczanie wodorowe

Świetny zabieg dla pacjentów pragnących przygotować skórę przed ważnymi uroczystościami lub wielkim wyjściem. Jest niezwykle bezpieczny i skutecznie oczyszcza każdy rodzaj skóry. Stosujemy go najchętniej w serii 3 zabiegów na twarz, szyję, dekolt, dłonie, a także plecy. Głęboko oczyszcza, nawilża i odżywia skórę. Stanowi doskonałą bazę dla dalszych zbiegów medycyny regeneracyjnej. W naszej klinice kosmetolożki podniosły go do rangi sztuki.

Multispektralne obrazowanie - LumiScan
(Korneometr, Tewametr)

To nowoczesne urządzenie do multispektralnego obrazowania i diagnostyki skóry twarzy, wzbogaca konsultację lekarską w naszej klinice. Uwidacznia ono to, czego nie widać gołym okiem, wykrywa zmiany zanim staną się problemem, mierzy poziom wody w naskórku, stopień ucieczki wody z naskórka, określa biologiczny wiek i rodzaj cery oraz porównuje zdjęcia pacjentów przed i po terapii. Dzięki tej technologi diagnostyka problemów skóry stała się znacznie prostsza, będąc jednocześnie niezmiernie dokładną.

Zaffiro

Podczerwień podgrzewa miejscowo tkanki powodując błyskawiczne obkurczenie włókien kolagenowych a tym samym skrócenie ich i naprawę, zagęszcza skórę, regeneruje ją, po serii zabiegów pięknie liftinguje. Bardzo ładnie podkreśla linię żuchwy, „wciąga” chomiczki, otwiera oko, napina skórę ramion (likwiduje kobiece „flamingi”) i ud. Doskonale odmładza dłonie, szyję i dekolt. Szczególnie polecamy dla skóry wiotkiej, ścieńczonej, delikatnej. Efekty widoczne właściwie od razu – narastają wraz z kolejnymi zabiegami w serii. Seria to co najmniej 3, najlepiej jednak 6 zabiegów co 4 – 6 tygodni.

Dermapen

Dermapen to zabieg służący do szybkiej poprawy stanu skóry, jej elastyczności, gęstości i odżywienia. Przywraca jej ujędrnienie, niweluje blizy potrądzikowe, rozstępy, redukuje drobne zmarszczki i przebarwienia, a także zmniejsza widoczność porów. Zabieg polega na nakłuwaniu pulsującymi igłami skóry celem wprowadzenia substancji czynnych w głębsze jej warstwy. Jest skuteczny, prawie bezbolesny i małoinwazyjny. Wykonuje się go zawsze w serii od 4 do 6 zabiegów, co 2-4 tygodnie.

Ledy – gojenie

Jest to świetne uzupełnienie zabiegów medycyny estetycznej. Zabieg służy regeneracji i ukojeniu skóry po zabiegach, przyspiesza gojenie ran i regenerację komórek, działa przeciwbakteryjnie oraz poprawia mikrokrążenie skóry. Sprawdzi się również u osób z trądzikiem, gdyż zapobiega powstawaniu wyprysków oraz redukuje rozszerzone pory i aktywny trądzik. Jest bezpieczny i niezwykle skuteczny. Wykonuje się go w serii 2-3 zabiegów tygodniowo, przez 4-6 tygodni.

RF Sectum

Fala radiowa skutecznie zagęszcza skórę, regeneruje tkankę łączna, działa naprawczo na włókna kolagenowe, uelastycznia skórę, poprawia jej teksturę i ukrwienie, zwiększa miejscowy przepływ krwi i metabolizm tkankowy. Szczególnie polecamy te zabiegi przy skórach grubszych, z lekką podbudową z tkanki tłuszczowej – podziała wówczas liftingująco i wyszczuplająco. Zabieg z kategorii seryjnych – co najmniej 6 zabiegów w serii co 3-4 tygodnie.

Plasma IQ

Plasmę IQ wykorzystuje się m.in. do bezinwazyjnej korekty powiek oraz usuwania zmian skórnych. To zabieg dedykowany dla pacjentów, u których występuje wiotczenie skóry w okolicach oczu (wiotka skóra powiek, „kurze łapki”), zmarszczki w okolicach ust (tzw. zmarszczki palacza) lub w okolicach uszu. Polega na odparowaniu wody przy zastosowaniu w urządzeniu łuku elektrycznego. Dzięki temu uzyskujemy efekt liftingu skóry. Jest on małoinwazyjny, bezpieczny i dający szybkie efekty. Zabieg wykonuje się 2-3 razy, co 4-5 miesięcy, gdyż proces całkowitego gojenia tkanek jest długi.

Vivace RF

Vivace RF to inaczej termolifting służacy modelowaniu i ujędrnieniu skóry. Zabieg jest przeznaczony dla pacjentów, którzy chcieliby poprawić wygląd twarzy (opadające policzki, owal twarzy), okolicę oczu (opadające powieki, „worki pod oczami”, zmarszczki), szyi, dekoltu, piersi, dłoni, brzucha i ramion oraz dla tych, u których występują rozstępy, blizny potrądzikowe czy rozszerzone pory. Jest to zabieg bezpieczny, precyzyjny i niezwykle efektywny. Zaleca się wykonać go w serii 2-4 zabiegów, w odstępie 4-5 tygodni.