Gabinet medycyny estetycznej i stomatologii Łódź – MEDILUKS

Peeling kwasem migdałowym

Peeling kwasem migdałowym to peeling o właściwościach złuszczających oraz przeciwtrądzikowych. Usuwa martwe komórki naskórka, nawilża oraz poprawia jędrność skóry. Jest niezwykle łagodny dla skóry (mimo charakteru kwasowego) dzięki czemu mniej ją podrażnia i jest odpowiedni również dla osób z cerą wrażliwą. Aby zabieg przyniósł najlepsze efekty, należy go wykonać raz w tygodniu bądź raz na 10 dni, przez okres ok. 6 tygodni.

Peeling kwasem TCA

Peeling kwasem TCA to jeden z najsilniejszych i najgłębiej złuszczających naskórek peelingów. W wyższych stężeniach może być stosowany jedynie przez lekarzy, z dużą ostrożnością i skrupulatnością. Skóra po nim wymaga odpowiedniej pielęgnacji, czas gojenia jest również dłuższy niż przy innych peelingach medycznych. Polecamy wykonywać go w środę, wówczas do poniedziałku skóra powinna dojść do formy.

PQ AGE

PQ AGE to innowacyjny peeling liftingujący. Jest dedykowany dla pacjentów, którym zależy na rewitalizacji i liftingu skóry, wygładzeniu zmarszczek, rozstępów, zminimalizowaniu widoczności blizn potrądzikowych, przebarwień skóry oraz ujędrnieniu skóry ciała (biustu, ramion, brzucha, wewnętrznej strony ud, pośladków), a także skóry twarzy, szyi i dekoltu. Zabieg ten jest bezbolesny, bezpieczny i skuteczny. Ogromną zaletą jest to, że jest on przeznaczony do każdego rodzaju cery (wrażliwej również!). Aby uzyskać najlepsze efekty, należy go wykonać w serii 4-5 zabiegów co 10-14 dni.

Peeling kawitacyjny

Zabieg skutecznie usuwający martwe komórki naskórka, zanieczyszczenia i zaskórniki. To metoda stanowiąca alternatywę dla zabiegów manualnych. Wykonuje się go za pomocą specjalnego urządzenia ultradźwiękowego. Zabieg jest całkowicie bezbolesny i bezpieczny, daje natychmiastową, widoczną poprawę jakości skóry. Super efekty osiągniemy, gdy poprzedzi on zabieg mezoterapii igłowej.